Отримано першу партію нових контейнерів для сміття

Дата: 01.07.2021 09:00

В Ярмолинецькій громаді буде впроваджуватися роздільний збір сміття.

На першому етапі роздільний збір сміття здійснюватиметься за двома позиціями – ПЕТ тара та інше сміття. Для цього за кошти з екологічного фонду місцевого бюджету Ярмолинецької селищної ради придбано нові контейнери для сміття.

Екологічний фонд формується за рахунок коштів екологічного податку та інших коштів, визначених законодавством. Кошти фонду повинні спрямовуватися на фінансування природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів. У Ярмолинецькій селищній раді за ці кошти вирішили закупити сміттєві контейнери – сітчасті контейнери для ПЕТ тари та контейнери для решти сміття.

30 червня надійшла перша партія контейнерів. Загалом має бути 17 контейнерів-сіток для ПЕТ пляшок та 25 для загального сміття. Зібрані ПЕТ пляшки пресуватимуть і відправлятимуть на подальшу вторинну переробку.

Нові контейнери встановлять у Ярмолинцях. На наступному етапі система роздільного збору сміття поступово поширюватиметься на села громади.