Працівників поліції привітали з професійним святом

Дата: 02.07.2021 13:20

Сьогодні у відділенні поліції № 3 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області відбулася святкова нарада з нагоди Дня Національної поліції України.

День Національної поліції України відзначається 4 липня і цього року припадає на неділю.

Привітати поліціянтів з їхнім професійним святом та відзначити тих працівників, які досягли високих показників у службовій діяльності на святкову нараду завітали Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк та Солобковецький сільський голова Сергій Когут.

За сумлінне та професійне виконання службових обов’язків і завдань грамотою Ярмолинецької селищної ради нагородили:

Капрала поліції Альону Слободян – поліцейського сектору реагування патрульної поліції

Рядового поліції Олександра Рогачевського – поліцейського сектору реагування патрульної поліції

Капітана поліції Олександра Фурмана – старшого інспектора-чергового чергової частини

Сержанта поліції Вадима Тернопольського – помічника чергового чергової частини

Старшого лейтенанта поліції Ігоря Ткачука – дізнавача сектору дізнання

Майора поліції Андрія Соломона нагородили відзнакою Асоціації ветеранів МВС України «Честь і доблесть».