У Ярмолинцях розпочали встановлювати нові сміттєві контейнери

Дата: 06.07.2021 13:58

Ярмолинецька селищна рада закупила партію нових сміттєвих контейнерів – для загальних відходів та контейнери-сітки для ПЕТ-пляшок.

Місця, де будуть встановлені сміттєві контейнери, визначені планом.

Контейнери встановлюватимуть на майданчики з твердим покриттям із огородженням. Підготовка таких майданчиків – це цілий комплекс робіт, який потребує додаткового фінансування і займе певний період часу. Але оскільки контейнери вже в наявності, їх поступово почали встановлювати. Паралельно проводитимуться роботи з підготовки бетонованих майданчиків.

Звертаємо вашу увагу, що задля благоустрою селища та з міркувань екологічної безпеки місця розташування сміттєвих баків можуть бути змінені. Так, днями прибрали сміттєві баки, які раніше стояли по вулиці Хмельницькій поблизу будівлі Приватбанку, і перемістили їх на вул. Соборну. Просимо ярмолинчан бути відповідальними і не залишати сміття посеред вулиці, а виносити його до баків.

Фото без описуФото без опису

Усі ми хочемо бачити нашу громаду комфортною, безпечною і чистою. Та, на жаль, частина жителів Ярмолинеччини, а також підприємств та установ досі не уклали договір із комунальним підприємством «Комунальник – 2011» на вивіз твердих побутових відходів. Так не може бути. За вивіз сміття, як і за споживання світла, газу, води, треба платити усім.

Для укладання договору на вивезення твердих побутових відходів звертатися у КП «Комунальник – 2011»:

смт Ярмолинці, вул. Центральна, 14 (приміщення колишньої селищної ради, вхід з боку)

тел.: (03853) 2 16 49

Благоустрій Ярмолинеччини – це спільне завдання місцевої влади і мешканців громади.

Карта-схема розміщення контейнерів для роздільного збору сміття у смт Ярмолинці