Завершилося Євро-2020. Як вболівали у фан-зоні в Ярмолинцях

Дата: 12.07.2021 13:30

Збірна Італії перемогла Англію у фіналі Євро-2020 і стала чемпіоном Європи з футболу.

У Ярмолинцях за вирішальною грою європейської першості з футболу можна було спостерігати у фан-зоні на центральній площі. Основними вболівальниками, які зібралися на площі, традиційно для нашого містечка, були молодь, а також чимало дітей.

В Ярмолинцях вболівати за своїх під відкритим небом футбольні фани мали можливість і під час матчів національної збірної України зі збірними Щвеції та Англії. Фан-зону для вболівальників організувала Ярмолинецька селищна рада. Дякуємо Вадиму Боднару за сприяння і наданий екран. Щиро вдячні вболівальникам за належну поведінку і повагу одне до одного. Спортивне свято вдалося!