Як власник суперпризу у святковій лотереї з нагоди Дня селища розпорядився своїм виграшем

Дата: 14.07.2021 11:00

12 липня на святкуванні Дня селища Ярмолинці студент Національної музичної академії України Ярослав Дудар витягнув свій щасливий білет. З нагоди свята на центральній площі селища за сприяння ГО «За конкретні справи» розігрувалася лотерея з цінними призами. Головний приз – пральна машина.

Ярослав, який проживає на ст. Ярмолинці, як і сотні інших гостей свята, витягнув зі скриньки один з лотерейних білетів. Як виявилося, виграшний. Так хлопець став власником суперпризу – сучасної пральної машини.

Як розпорядитися своїм виграшем – рішення Ярослав прийняв відразу. Зв’язався з керівництвом Ярмолинецької багатопрофільної лікарні і запитав, чи буде закладу в пригоді нова пральна машина. Питання погодили, і в присутності медичного директора лікарні Василя Терехівського свій лотерейний приз Ярослав подарував закладу.

Вітаємо Ярослава з виграшем у лотерею і дякуємо за вчинок!