До уваги ярмолинчан! Прохання укласти договір на вивезення твердих побутових відходів

Дата: 16.07.2021 11:31

15 липня Ярмолинецька селищна рада отримала другу партію нових контейнерів для сміття.

Контейнери-сітки для ПЕТ-пляшок та нові контейнери для сміття вже почали встановлювати в Ярмолинцях, спершу в центральній частині селища, а далі по всій території у визначених планом місцях.

Питання прибирання і вивозу сміття – із тих, на яких часто спекулюють. А ще перекладають вину одні на одних.

Щодо селища Ярмолинці, то у нас є проблема, без вирішення якої забезпечити благоустрій населеного пункту неможливо. Йдеться про обов’язкове для усіх укладання договору на вивіз сміття. Це є нормою в усьому цивілізованому світі, це є нормою Закону в Україні і це те, що ми маємо забезпечити на території нашої громади.

В Ярмолинцях багато домогосподарств досі не уклали договір з комунальним підприємством «Комунальник – 2011» на вивезення твердих побутових відходів. Така ж ситуація з багатьма господарюючими суб’єктами і юридичними особами.

Центр селища насичений торговими й сервісними точками, при цьому 80% з них не мають договору на вивіз сміття. А несплачені кошти за вивіз сміття – це недофінансування комунального підприємства, яке відповідає за вивіз твердих побутових відходів на полігон. Усі недобросовісні господарюючі суб’єкти, підприємці та юридичні особи відомі.

Хочемо мати чисте селище – усі, і індивідуальні господарства, і господарюючі суб’єкти, мають укласти договір з комунальним підприємством і вчасно розраховуватися за вивіз сміття.

Звертаємося до ярмолинчан – власників домогосподарств, юридичних осіб, підприємців. Просимо звернутися у КП «Комунальник – 2011» і укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

Адреса: смт Ярмолинці, вул. Центральна, 14 (приміщення колишньої селищної ради)

Телефон для довідок: (03853) 2 16 49