Збірна команда Ярмолинецької ДЮСШ здобула бронзові нагороди на турнірі з мініфутболу

Дата: 02.08.2021 14:59

1 серпня збірна команда Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи взяла участь у відкритому турнірі з мініфутболу серед юнаків 2011 – 2012 р.н. Турнір приурочили до 107-ї річниці заснування селища Дунаївці.

Учасниками змагань стали команди смт Дунаївців, м. Кам’янця-Подільського, дві команди м. Хмельницького, м. Дунаївців та смт Ярмолинець.

У грі за 3 – 4 місце наша команда зустрічалася з командою «Новатор» з м. Хмельницького. Основний час переможця не виявив (1:1), а у серії пенальті з рахунком 3:1 перемогу святкували ярмолинчани, тим самим здобувши бронзові нагороди турніру.

За результатами змагань І місце посіла команда «Спортлідер» м. Кам’янець-Подільський, ІІ місце – «Viva Cup» м. Хмельницький, ІІІ – збірна команда Ярмолинецької ДЮСШ.

Переможець та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами.