Проведено спільні патрулювання щодо попередження відпочивальників про обережність під час відпочинку на воді

Дата: 20.08.2021 10:57

19 серпня працівниками Ярмолинецької селищної ради, Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, відділення поліції № 3 Хмельницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області було проведено спільні патрулювання на водних об’єктах Ярмолинецької територіальної громади.

Учасники рейду нагадали відпочивальникам про правила безпечної поведінки на водних об’єктах. А також наголосили на можливих наслідках нехтування елементарними правилами безпеки. Найпоширенішими причинами нещасних випадків на воді є купання в необладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

Спілкуючись із відпочивальниками, представники служб і структур, задіяних у рейді, особливу увагу звернули на необхідності пильного нагляду за дітьми під час купання або ігор біля води.

Кожен співрозмовник отримав листівки з переліком основних правил поведінки поблизу водойм.