Ярмолинецький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Дата: 31.08.2021 14:06

Ярмолинецький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю  Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області є спеціалізованим, реабілітаційним закладом системи органів соціального захисту населення, метою діяльності якого є здійснення заходів, спрямованих  на розвиток, коригування порушень розвитку дітей та осіб  з інваліднісю та дітей з фізичними і розумовими вадами, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції у суспільство.

Центр надає  соціальну послугу денного догляду для дітей та осіб з інвалідністю, відповідно до Державного стандарту денного догляду, а також проводяться  різні заходи з  комплексної реабілітації:

• заходи з соціальної реабілітації ( навчання дитини основним соціальним навичкам ( особиста гігієна, самообслуговування, пересування, спілкування)),
  • заходи з педагогічної реабілітації ( логопедична корекція, педагогічна корекція
  • медичний супровід
  • заходи з фізичної реабілітації (масаж, лікувальна фізкультура).

Проводяться заняття з вчителем логопедом, вчителем реабілітологом, педагогом соціальним згідно індивідуальної програми реабілітації, планів спеціалістів.

До Центру зараховуються особи з інвалідністю ( 18 – 35 років) , діти з інвалідністю ( 2 – 18 років ) з фізичними та (або) розумовими вадами розвитку та діти віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності. Як виняток, діти групи ризику віком від 2 до 6 років, які не мають інвалідності, але потребують комплексу реабілітаційних заходів, зараховуються до Центру за наказом директора згідно направлення лікувального закладу та висновку реабілітаційної комісії.

Згідно Положення Центр працює п’ять днів на тиждень, та  розрахований на групу з 8 – 10 дітей

Колективом та дітками Центру організовуються заходи до державних та релігійних свят.

Адреса: 32100, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт Ярмолинці, вул. Шевченка, 41 А

Телефон: (03853) 2-13-33

E-mailyr.csrdi@ukr.net

Фото без описуФото без опису