Ліквідація Соснівського закладу дошкільної освіти

Дата: 02.09.2021 17:00

Відповідно до рішення виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради від 27.08.2021 року № 20 на громадське обговорення жителів Ярмолинецької селищної територіальної громади виноситься питання ліквідації юридичної особи «Соснівський заклад дошкільної освіти «Малятко», Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області».

Зауваження та пропозиції приймаються в період з 02.09.2021 р. по 17.09.2021 р. на адресу «смт Ярмолинці, проща 600-річчя Ярмолинець 1, Відділ освіти Ярмолинецької селищної ради» та на електронну адресу «yarmolyntsi.osvita@ukr.net».

Громадське обговорення відбудеться 20.09.2021 р. о 10.00 год. за адресою: Хмельницька область, смт Ярмолинці,  вул. Центральна 14, поверх 2, зал засідань.

Інформаційне повідомлення про обговорення