У другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту

Дата: 10.09.2021 15:14

Спорт – це свого роду «модель життя»: Ціль – Робота – Результат. Тому заняття спортом корисні для всіх і завжди, як для фізичного розвитку, так і для розвитку й становлення особистості.

Але є люди, чия діяльність у цій сфері заслуговує на особливу шану і визнання. І це не тільки імениті спортсмени, а й тренери та викладачі фізичної культури.

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який в Україні традиційно припадає на другу суботу вересня, досягнення таких відданих справі спорту і фізичної культури професіоналів відзначили у нашій громаді.

Урочистості з нагоди свята відбулися на спортивному майданчику зі штучним покриттям на території Ярмолинецького ЗЗСО №1.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України грамотами Ярмолинецького селищного голови та цінними подарунками від ГО «За конкретні справи» нагородили:

• Хоптяра Віталія Анатолійовича, директора Ярмолинецької ДЮСШ;
  • Ткачука Андрія Володимировича, тренеравикладача відділення футболу Ярмолинецької ДЮСШ;
  • Курятника Андрія Олександровича, учителя фізичного виховання Ярмолинецького ЗЗСО ІІІІ ступенів №2;
  • Пулька Олександра Миколайовича, учителя фізичного виховання Ярмолинецького ЗЗСО ІІІІ ступенів №1.

Далі відзнаки й подарунки вручили юним спортсменам, які гідно представляють Ярмолинеччину на спортивних турнірах з різних видів спорту. Вітаємо із заслуженими нагородами:

• Тимура Капатинського, учня Ярмолинецького ЗЗСО ІІІІ ступенів №1, призера обласних змагань з футболу;
  • Микиту Загранюка,  учня Ярмолинецької ДЮСШ, призера міжрайонних змагань з мініфутболу;
  • Віталія Піча, учня Ярмолинецької ДЮСШ, призера Чемпіонату Хмельницької області зі спортивної ходьби;
  • Олександра Тріща, учня Ярмолинецької ДЮСШ, багаторазового учасника обласних змагань з боксу;
  • Максима Яніцького, члена збірної команди Новосільського ЗЗСО ІІІІ ступенів з футболу та волейболу;
  • Софію Акулінушкіну, члена збірної команди Ярмолинецької ДЮСШ з волейболу та легкої атлетики;
  • Дар’ю Починок, ученицю Ярмолинецького ЗЗСО ІІІІ ступенів №2, учасницю обласних змагань з легкої атлетики;
  • Іллю Пухкого та Володимира Пухкого, учнів Ярмолинецького агропромислового центру промислової освіти, учасників обласних змагань з футболу.