Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Ярмолинецька громада долучилася до Всесвітнього дня прибирання

Дата: 20.09.2021 08:23

18 вересня Ярмолинеччина взяла участь у масштабній екологічній акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Правила прості: побачив – прибери!

Організатор акції – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine». Участь у прибиранні добровільна. Однак за бажання можна зареєструватися як учасник акції, що дозволяє діяти більш скоординовано. Ярмолинецька громада попередньо заповнила форму і зареєструвалася учасником Всесвітнього дня прибирання.

Дякуємо жителям громади, які відгукнулися на заклик вийти у вихідний день і годину-другу попрацювати задля впорядкування територій, які потребували особливої уваги. Лад наводили вздовж узбіч вулиць, у парках, алеях, біля шкіл, будівель комунальних закладів, на подвір’ях будинків. Жодних обмежень, віталася кожна добра ініціатива.

Старостати, щира вдячність вам – за активність і готовність дбати про чистоту й охайність українського села, за згуртованість і працьовитість.

Нехай небо буде мирним, а Україна чистою!