У Києві відбудеться семінар «Висловимо думку разом!»

Дата: 29.09.2021 15:23

З 25 по 29 жовтня 2021 року в Києві відбудеться семінар «Висловимо думку разом!», організований Департаментом у справах молоді Ради Європи і Міністерством молоді та спорту України.

Семінар призначений для фахівців національних і місцевих органів влади, які працюють з молоддю, і представників молодіжних неурядових організацій України - так звана модель «50 на 50», що передає дух спільного управління у молодіжному секторі Ради Європи та підкреслює необхідність співробітництва між органами державної влади й організаціями, що представляють молодь.

До участі у семінарі запрошуються представники регіональних і місцевих органів влади, що займаються питаннями молодіжної політики, представники неурядових молодіжних організацій із різних регіонів, а саме:

• представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які працюють з молоддю;
  • представники обласних та локальних молодіжних рад та інших молодіжних консультативно-дорадчих органів;
  • молодіжні лідери та представники організацій громадянського суспільства, які працюють в напрямі участі молоді;
  • молодіжні працівники, які мають досвід або зацікавлені у сприянні участі молоді в напрямі розвитку молодіжної політики в Україні.

Реєстрація на участь у семінарі відкрита за посиланням до 23:59 год. 29 вересня 2021 року:  https://youthapplications.coe.int/Applicationforms

Особи, які відібрані для участі, будуть проінформовані не пізніше 6 жовтня 2021 року.

Додаткова інформація за посиланням: https://www.coe.int/en/web/youth