Всесвітній день бібліотек

Дата: 01.10.2021 09:51

У четвер 30 вересня в читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки відбулася Бібліо-фольк-паті. Так бібліотекарі назвали захід, який приурочили до Всесвітнього дня бібліотек. А як човен назвеш, так він і попливе. Тож і свято, яке назвали «паті», видалося справжньою забавою (від англ. рarty – вечірка, розвага, забава).

Свято зібрало разом бібліотекарів Ярмолинеччини, а також добрих друзів наших книгозбірень і просто книголюбів.

Своєю присутністю захід вшанували працівники відділу культури, туризму та релігії Ярмолинецької селищної ради Сергій Галяс і Олександр Пищур. На свято вони завітали з грамотами Ярмолинецької селищної ради та подарунками від громадської організації «За конкретні справи», якими за особистий внесок у розвиток бібліотечної справи та організацію активного бібліотечного дозвілля відзначили:

?Олену Слободян – директора Ярмолинецької центральної бібліотеки;

?Світлану Денисюк – провідного бібліотекаря Ярмолинецької центральної бібліотеки;

?Марію Зарембу – бібліотекаря І категорії бібліотеки-філіалу с. Коритна;

?Надію Ляховську – бібліотекаря бібліотеки-філіалу с. Нове село;

?Валентину Розгонюк – бібліотекаря бібліотеки-філіалу с. Томашівка.

Сучасна бібліотека – це особливий творчий та інтелектуальний простір. Сюди приходять не тільки, щоб вдовольнити свої читацькі запити, а й для спілкування і навчання. Виставки, тренінги, майстер-класи, творчі зустрічі – бібліотеки щоразу пропонують нові форми дозвілля й навчання. Змінюється суспільство – змінюються і форми роботи бібліотек. Незмінною залишається лиш атмосфера спокою і гармонії, що панує у бібліотечних залах.

Шановні бібліотекарі, вітаємо вас із професійним святом! Дякуємо вам за любов до книги, за вміння зацікавити й заохотити читача, за вашу креативність та ініціативність. І за заряд позитиву, які отримали усі присутні на Бібліо-фольк-паті.