Триває ремонт вул. Шевченка в Ярмолинцях. Як розпорядилися знятим з тротуару старим асфальтовим покриттям

Дата: 05.10.2021 08:20

На вул. Шевченка в смт Ярмолинцях тривають ремонтні роботи. На одному з тротуарів демонтовано старе асфальтове покриття і ведеться підготовка до укладання нового шару асфальту.

Старе покриття теж згодилося – було ухвалене рішення його повторно використати. Знятим асфальтом підлатали проблемні ділянки доріг, щодо яких були звернення громадян.

Усього було демонтовано понад 80 тонн асфальтового покриття. Зрізаним асфальтом підлатали:

• пров. Хмельницький;
  • пров. Кармелюка;
  • пров. Український;
  • вул. Спортивну.

З проханням по можливості надати знятий асфальт звернулися також представники відділення поліції № 3 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області (розташованого в Ярмолинцях). На їхні потреби відвантажили частину демонтованого покриття.