Ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка в Ярмолинцях. Хід виконання робіт

Дата: 12.10.2021 13:00

У рамках капітального ремонту вул. Шевченка в смт Ярмолинцях на тротуарі з непарного боку почали стелити асфальт. Оглянути хід виконання ремонтних робіт на місце вийшли Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк та начальник відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Петро Шургай.

У найближчих планах дорожників укласти асфальт на ділянці від пошти до лікарні, щоб пішоходи могли зручно користуватися цією частиною тротуару.

Далі на вул. Шевченка працюватиме дві бригади. Одна здійснюватиме демонтаж старого покриття на тротуарі з парного боку. Інша бригада продовжуватиме укладати асфальт на тротуарі з непарного боку на ділянці за лікарнею. Роботи виконує підрядна організація дочірнє підприємство «Хмельницький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України».