Дата: 27.10.2021 13:36

На 13 сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання було ухвалене рішення Про утворення старостинських округів в Ярмолинецькій селищній територіальній громаді.

1 серпня 2021 року набрали чинності законодавчі зміни в частині діяльності старост та формування старостинських округів. Зокрема ними встановлено, що кількість населення старостинського округу має бути не менше 500 жителів. При утворенні старостинських округів враховуються історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток таких старостинських округів та відповідної територіальної громади.

Керуючись ст.ст. 26, 59, 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. N 727-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Хмельницької області», Ярмолинецька селищна рада вирішила утворити 6 (шість) старостинських округів на території Ярмолинецької селищної територіальної громади. Відповідне рішення депутати ухвалили 20 жовтня 2021 року.

Перелік старостинських округів Ярмолинецької селищної ради наведено у додатку.