Відзначення 77-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 11:40

У центрі селища Ярмолинці є кілька пам’ятних місць, які нагадують нам про ціну миру і права бути господарями на своїй землі. Зокрема, це Меморіал Слави і пам’ятник воїнам-визволителям.

Сьогодні, з нагоди 77-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників, біля цих пам’ятних місць відбулася урочиста церемонія покладання квітів на вшанування подвигу полеглих захисників. Участь у заході взяли керівництво громади, керівники структурних підрозділів Ярмолинецької селищної ради, члени ради ветеранів Ярмолинеччини, працівники закладів культури.

День визволення України від фашистських загарбників відзначається в Україні щорічно 28 жовтня відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 20 жовтня 2009 року «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…».