Пшеничні колоски, поминальні свічки і вічна пам'ять: у Ярмолинецькій громаді молитовно згадали жертв Голодомору

Дата: 26.11.2021 11:21

Сьогодні, у переддень скорботної річниці національної трагедії українського народу –  заподіяного радянською владою штучного голоду 1932-1933 років, – у Ярмолинецькій громаді вшанували пам’ять безневинних жертв тих страшних подій.

Поминальні заходи відбулися біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій на околиці селища з боку міста Хмельницького. Пам’ятний знак у вигляді хреста є лаконічним і виразним нагадуванням про необхідність молитовної пам’яті про невинно убієнних голодом. Панахиду за жертвами Голодомору відправив благочинний Ярмолинецького округу ПЦУ протоієрей Миколай Ковалик. До спільної поминальної молитви долучилися селищний голова Андрій Шутяк, працівники апарату й представники депутатського корпусу Ярмолинецької селищної ради, бібліотечні працівники і співробітники закладів культури.

У руках присутні тримали квіти і символ того лихоліття пшеничні колоски. Наостанок присутні запалили свічки пам’яті та поставили їх біля підніжжя монумента.