Триває щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 30.11.2021 10:32

29 листопада працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Ярмолинецької селищної ради» та відділу з питань соціальної політики Ярмолинецької селищної ради взяли участь у мережевому флешмобі під хештегом #діємопротинасильства.

Соціальна акція «16 днів активності проти насильства» – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини. У ці дні тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради спільної мети: підвищити рівень розуміння та обізнаності про всі форми насильства; створити соціальний простір, вільний від насильства.

Основні завдання акції «16 днів проти насильства» такі:

-  привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем –  запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми;

-  об’єднання зусиль державних установ та громадських об’єднань задля захисту прав людини;

-  формування у свідомості всіх верств населення нетерпимого ставлення до будь-яких форм насильства.