Засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради від 1 грудня 2021 року

Дата: 01.12.2021 13:43

1 грудня під головуванням селищного голови Андрія Шутяка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради.

На початку засідання головуючий надав слово начальнику Центру поштового зв’язку Ярмолинці ХД АТ «Укрпошта» Ользі Войцехівській. Присутні на засіданні заслухали інформацію про те, як на території громади впроваджуватиметься такий проєкт «Укрпошти», як пересувні відділення поштового зв’язку. Мова про повноцінні поштові відділення, які приїжджатимуть у населені пункти з кількістю жителів до 1,2 тисячі осіб, аби надавати сільським жителям широкий спектр поштових, логістичних, фінансових та інших послуг.

Далі члени виконавчого комітету приступили до розгляду питань порядку денного, що стосувались:

• змін до бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2021 рік;
  • затвердження акту обстеження зелених насаджень та надання дозволу на зріз дерев на території ЦРД «Калинка»;
  • затвердження акту обстеження зелених насаджень та надання дозволу на зріз дерев по вул. Шевченка (біля приміщення універмагу) та на площі 600річчя Ярмолинець (біля приміщення відділення ПФУ);
  • надання дозволу на встановлення пам’ятного знака;
  • надання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва;
  • демонтажу символіки комуністичного тоталітарного режиму;
  • встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства «Комунальник2011» у селах Антонівці, Кадиївка, Савинці, Соколівка, Шарівка, Ясенівка;
  • надання грошової допомоги на поховання непрацюючих осіб;
  • надання щорічної адресної грошової допомоги на проїзд автомобільним транспортом окремим пільговим категоріям громадян Ярмолинецької селищної ради;
  • захисту прав дітей;
  • постановки громадян на квартирний облік;
  • поштових адрес.

Усього члени виконавчого комітету розглянули 32 питання порядку денного та ухвалили відповідні рішення. Усі рішення будуть оприлюднені на вебсайті Ярмолинецької громади в розділі «Офіційні документи».