Відбулося засідання 16 позачергової сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання

Дата: 06.12.2021 13:38

3 грудня 2021 року під головуванням селищного голови Андрія Шутяка відбулося засідання 16 позачергової сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання. У роботі сесії взяв участь 21 депутат із 26 обраних.

Засідання сесії відбувалося напередодні Міжнародного дня волонтера, що відзначається 5 грудня. З цієї нагоди селищний голова нагородив грамотою і пам’ятним подарунком від громадської організації «За конкретні справи» голову благодійної організації «Волонтер Ярмолинеччини», депутатку Ярмолинецької селищної ради Наталію Беренду.

На Ярмолинеччині волонтерський рух є активним і дієвим, що засвідчуються регулярні поїздки волонтерів на схід країни у зону ООС із допомогою захисникам. За сприяння і всебічну підтримку волонтерського руху подякою відзначили директора Москалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Михайла Василишина.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. На розгляд сесії було винесено такі питання:

• Про уповноважену особу за організацію та проведення процедур публічних закупівель Ярмолинецької селищної ради;
  • Про надання соціальних послуг окремим категоріям сімей/осіб на безкоштовній основі;
  • Про розгляд заяв жителів Ярмолинецької селищної територіальної громади щодо надання матеріальної допомоги на лікування;
  • Про внесення змін до бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2021 рік;
  • Земельні питання.

Усього депутати розглянули 59 питань порядку денного. Усі питання попередньо були опрацьовані на постійних комісіях селищної ради, що дало змогу оперативно і злагоджено проголосувати за прийняття рішень.

Ухвалені на сесії рішення будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Ярмолинецької громади у розділі «Офіційні документи».