6 грудня Збройні сили України відзначили 30-ту річницю створення

Дата: 06.12.2021 14:30

На Ярмолинеччині урочистості з нагоди свята відбулися на ст. Ярмолинці, де дислокуються військова частина А2730 та військова частина А2573.

Привітати військовослужбовців зі святом до них завітали Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, Солобковецький сільський голова Сергій Когут, представники депутатського корпусу Ярмолинецької селищної ради. І, як завжди – чи то в бою, чи то мирного святкового дня, поруч із військовослужбовцями були їхні командири, які теж звернулися до них із вітальним словом – т. в. о. командира військової частини А2730 підполковник Віталій Світличний та командир військової частини А2573 підполковник Роман Шеремет.

Дякуємо тим, хто обрав службу своєму народові і надійно стоїть на захисті суверенітету України!