Відбулося засідання Координаційної ради. Які питання розглянули?

Дата: 09.12.2021 08:15

8 грудня відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Ярмолинецької селищної ради.

Членами Координаційної ради було розглянуто питання практичної реалізації Закону України «Про протидію торгівлі людьми». Наступне питання порядку денного стосувалося організації та надання соціальних послуг сім’ям, дітям в територіальній громаді відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».

На засіданні Координаційної ради також розглянуто заяву та відповідні документи для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жінці, яка народила та виховує п’ятьох дітей.