У Ярмолинецькій громаді вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

Дата: 14.12.2021 11:23

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня 1986 року було завершено спорудження над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС захисного саркофага. В Україні з 2006 року це державне свято вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

З цієї нагоди в Ярмолинцях біля пам’ятника «Героям-ліквідаторам та жертвам Чорнобильської аварії» відбувся мітинг-реквієм. Участь у заході взяли ліквідатори, керівництво та працівники апарату Ярмолинецької селищної ради, члени президії ради ветеранів Ярмолинеччини, представники й ветерани силових структур, духовенство.

Цього дня актив громадських організацій Ярмолинеччини, що об’єднують ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, також мав зустріч із заступником Ярмолинецького селищного голови Іваном Березовським. Присутні на зустрічі обговорили питання діяльності цих об’єднань, після чого Іван Іванович переказав ліквідаторам шанування від громадської організації «За конкретні справи» та вручив пам’ятні подарунки.