«До дня Святого Миколая Чудотворця прокурори Хмельницької окружної прокуратури привітали сім’ю діток-інвалідів»

Дата: 20.12.2021 14:13

У переддень релігійного свята – дня святого Миколая Чудотворця прокурори Хмельницької окружної прокуратури відвідали одну із сімей, у якій жінка виховує двійнят-інвалідів.

Так, Любов Крулик, із смт. Ярмолинці Хмельницького району, самотужки виховує двійнят-інвалідів із діагнозом ДЦП –  Тетяну та Сергія, 2005 року народження.

«День Святого Миколая – свято любові та душевної теплоти, тому кожному з нас слід робити добрі справи, адже віра в чудеса дає надію на краще. Здавна Миколай Чудотворець вважався захисником діток. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття» - зауважив керівник Хмельницької окружної прокуратури Юрій Висоцький.