Відбулося засідання 17 сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання

Дата: 23.12.2021 10:52

22 грудня 2021 року під головуванням селищного голови Андрія Шутяка відбулося засідання 17 сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання. У роботі сесії взяв участь 21 депутат із 26 обраних.

Засідання розпочалося із нагородження наших волонтерів. Селищний голова Андрій Шутяк виконав почесну місію вручити ордени «Бойовий волонтер України» двом нашим землякам – старості сіл Сутківці та Лисівка Леонтію Побережному і старості села Соколівка Василю Радіонову.

Жителі Ярмолинеччини регулярно збирають волонтерську допомогу нашим бійцям, що несуть службу в зоні ООС. Леонтій Побережний та Василь Радіонов серед тих, хто бере безпосередню участь у доставці зібраного провіанту й речей за місцем призначення. Шана і вдячність волонтерам Ярмолинеччини!

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії. Усього було розглянуто 63 питання.

Низка питань стосувалися діяльності комунальних некомерційних підприємств «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня» та «Ярмолинецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ярмолинецької селищної ради. Депутати також розглянули блок питань щодо діяльності комунального підприємства «Комунальник-2011».

Наступні питання порядку денного стосувалися соціальної сфери, зокрема соціального захисту населення й надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах; діяльності закладів культури; затвердження структури виконавчих органів Ярмолинецької селищної ради. Серед інших питань, щодо яких депутати ухвалили рішення, освітні, бюджетні, земельні питання, а також питання житлово-комунального господарства і комунальної власності.

Ухвалені на сесії рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Ярмолинецької селищної ради у розділі «Офіційні документи».