Комп’ютерна техніка для закладів освіти Ярмолинеччини

Дата: 28.12.2021 16:00

У рамках благодійного проєкту «Комп’ютерний клас – кожній школі» десятьом закладам освіти Хмельниччини вручили сертифікати на отримання 100 комп’ютерів та 23 ноутбуків.

Серед десятки Сутковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ярмолинецької селищної ради імені Романа Лабаня, який отримав 15 комп’ютерів. Цей благодійний проєкт виводить навчальний процес на новий рівень. Йдеться про Меморандум про співпрацю, підписаний 23 листопада 2021 року Міністерством освіти і науки України з ІТ-компанією EPAM Україна.

Також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 р. № 403 отримано 27 ноутбуків:

• Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 – 19 ноутбуків;
  • Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 – 8 ноутбуків