Ярмолинецька громада

Хмельницька область, Хмельницький район

Підсумки ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Дата: 10.01.2022 15:47
Кількість переглядів: 390

     З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у листопаді – грудні 2021 року проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

     В закладах освіти були проведені олімпіади з української мови та літератури, іноземних мов, фізики, біології, хімії, математики, інформатики, історії, астрономії, інформаційних технологій, правознавства, географії.

     У ІІ турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 324 учні загальноосвітніх навчальних закладів Ярмолинецької селищної ради.

     Кращих нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів. Нижче наводимо імена кращих із кращих – володарів дипломів І ступеня.

 

Математика:

1. Степанюк Анастасія Едуардівна – учениця 6 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

2. Зюбрій Денис Олегович – учень 7-В класу Ярмолинецького ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №1

3. Корчинський Роман Миколайович – учень 8 класу Жилинецької гімназії

4. Беренда Дарина Сергіївна – учениця 11 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 

Українська мова та література:

1. Кохан Ангеліна Олександрівна – учениця 7 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

2. Гарболінська Валерія Дмитрівна – учениця 8-В класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

3. Назаренко Ілона Вікторівна – учениця  9 класу Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

4. Галушко Діана Вікторівна –  учениця  10  класу Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

5. Шматлай Анастасія Олександрівна – учениця  11-А  класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

 

Історія:

1. Войцехівська Олександра Денисівна – учениця  8-В  класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

2. Сковерко Анастасія Євгенівна – учениця  9  класу Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

3. Гладун Марія Миколаївна – учениця 10 класу Ярмолинецького ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №2

4. Шматлай Анастасія Олександрівна – учениця  11-А  класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

 

Біологія:

1. Ткачук Дар’я  Анатоліївна  – учениця  8 класу Новосільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

2. Кобець Юлія Олегівна – учениця 9 класу Правдівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Лохвицького П. Т.

3. Курятник Катерина Володимирівна – учениця  10-Б класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ

4. Голуб Уляна В'ячеславівна – учениця 11 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 

Технології (трудове навчання):

1. Мельничук Артем Вадимович – учень 9 класу Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

2. Шумович Анастасія Костянтинівна – учениця 10-Б класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

3. Лінчевський Ігор Ігорович – учень 10-Б класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

4. Солтис Дарина Андріївна – учениця 9 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 

Фізика:

1. Зюбрій Денис Олегович – учень 7-В  класу Ярмолинецького ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №1

2. Мартиненко Дар’я Вікторівна – учениця 8 класу Сутковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Лабаня

3. Рекрут Кіріл Романович – учень 9 класу Москалівського  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів

 

Географія:

1.      Верстюк Віталіна Вадимівна – учениця 8-В класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

2.      Солтис Дарина Андріївна – учениця 9 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

3.      Тогочинський Дмитро Олексійович – учень 10-Б класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

4.      Голуб Уляна В'ячеславівна – учениця 11 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 

Правознавство:

1. Назаренко Ілона Вікторівна – учениця  9 класу Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

2. Кухар Владислав Ігорович  – учень 10 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №2

3.  Щерба Вікторія Віталіївна – учениця 11 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 

Російська мова:

1.Бойко Дар’я Сергіївна – учениця 9 класу Сутковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Лабаня

 

Хімія:

1.      Хіміч Роман Ігорович – учень 7-В класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

2.      Атаманчук Валерія Петрівна – учениця 8 класу Москалівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 

3.      Бобик Вероніка Олегівна – учениця 9-В класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

4.      Голуб Уляна В'ячеславівна – учениця 11 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

5.      Щерба Вікторія Віталіївна – учениця 11 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

 

Астрономія:

1. Лінчевський Ігор Ігорович – учень 10-Б класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІступенів  №1

2.  Ястремська Мар'яна Русланівна – учениця 11 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ  ступенів  №1

 

Англійська мова:

1. Верстюк  Віталіна Вадимівна – учениця 8-В класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

2. Гонголь Софія Володимирівна – учениця 8-В класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

3. Дутова Валерія Дмитрівна – учениця 9-В класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

4. Тогочинський Дмитро Олексійович – учень 10-Б класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

5. Залецька Юлія Олександрівна – учениця 11-А  класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

 

Німецька мова:

1. Войцехівська Олександра Денисівна – учениця 8 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1

2. Солтис Дарина Андріївна – учениця 9 класу Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь