Відбулося засідання 19 позачергової сесії Ярмолинецької селищної ради VІІІ скликання

Дата: 04.02.2022 11:50

4 лютого 2022 року депутати Ярмолинецької селищної ради зібралися на 19 позачергову сесію. Засідання сесії пройшло під головуванням селищного голови Андрія Шутяка. Участь у роботі сесії взяли 16 депутатів.

На порядок денний сесії було винесено два питання, які стосувалися реконструкції стадіону «Юність» у смт Ярмолинці:

1. Про надання згоди на проведення будівельних робіт.

2. Про внесення змін до бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2022 рік.

Обидва питання депутати погодили й ухвалили відповідні рішення. Ознайомитися з ними можна буде на вебсайті Ярмолинецької громади в розділі «Офіційні документи».