Добровольці - вогнеборці – перші помічники професійних пожежних

Дата: 07.02.2022 08:25

Організація і розвиток добровільного пожежного руху на території Ярмолинецької селищної територіальної громади. Про це йшлося на нараді 4 лютого, яку селищний голова Андрій Шутяк провів з представниками Асоціації громадських формувань Ярмолинецької територіальної громади та рятувальниками Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України.

Добровільні пожежні формування, які за потреби залучаються до ліквідації різного роду надзвичайних подій, є світової практикою, що довела свою ефективність. Останніми роками добровільний пожежний рух активізувався і в Україні.

Інше питання цивільного захисту населення, яке обговорили присутні на нараді, – безпека громадян на воді та кризі. Йшлося передусім про попередження виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема шляхом здійснення рейдів на водойми і додаткового інформування населення з метою недопущення травмування і загибелі людей на кризі та воді.