ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЯРМОЛИНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!!!

Дата: 10.02.2022 09:04

На виконання пункту четвертого статті 24 Закону України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» від 05.11.2021 року, пропонуємо вам актуалізувати відомості стосовно реєстрації місця проживання в Реєстрі територіальної громади Ярмолинецької селищної ради.

Що таке актуалізація?

Актуалізація даних – це необхідність внесення актуальної інформації/змін до інформації про особу в Реєстр територіальної громади Ярмолинецької селищної ради (у разі зміни прізвища та інших даних про особу, внесення дати реєстрації особам, які зареєстрували своє місце проживання до 01.10.2021 року). Актуалізація необхідна для коректного зображення відомостей в Єдиному державному демографічному реєстрі, порталі «ДІЯ», Реєстрі територіальної громади.

Для актуалізації даних при собі необхідно обов’язково мати:

Для дорослих  та неповнолітніх дітей (з 14 років):

оригінал паспорту;

оригінал довідки про реєстрацію (13 додаток);

оригінал ідентифікаційного коду;

Для  малолітніх дітей (від 0 до 14 років):

свідоцтво про народження;

ідентифікаційний код;

Додатково можна надати будинкову книгу.

Пропонуємо вам звернутися до Ярмолинецької селищної ради за адресою смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець 1, каб. 14.