Друзі, тримаємося! 14- й день війни. Ярмолинеччина стоїть, Київ стоїть і Україна вистоїть!

Дата: 09.03.2022 13:12

Друзі, тримаємося!

14- й день війни. Ярмолинеччина стоїть, Київ стоїть і Україна вистоїть!

Для життєзабезпечення нашої громади задіяні всі служби. Кожен відповідає за свій напрямок, тому ситуація – під контролем. Також укріплюємо оборонні можливості селища. Підтримуємо військових і правоохоронні органи.

Комунальні підприємства селища працюють в посиленому режимі та продовжують забезпечувати мешканців якісними послугами.

Додатково встановлюємо  системи оповіщення. Станом на 09 березня в смт Ярмолинці подають сигнал 6 систем оповіщення.

Облаштовано додаткові укриття за адресами:
? вул.? Хмельницька, 8 ( підвальне приміщення колишнього магазину «Аврора»);
? вул. Хмельницька, 3/8 ( приміщення заводу Агро-прод ЗПТ,  орієнтовно дворове приміщення біля кав’ярні Кофе Густо).

Просимо вас не ігнорувати та оперативно реагувати на всі сигнали повітряної тривоги! Адже це в першу черга безпека вас та ваших сімей!

Не забуваємо про інформаційну війну й закликаємо довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Працюємо далі, разом переможемо! Слава Україні!