3 березня 2022 року медичні працівники Ярмолинецької багатопрофільної лікарні провели заняття з курсу «Перша долікарська допомога для цивільних».

Дата: 03.03.2022 17:07

Місце проведення – колишнє приміщення селищної ради, сьогодні це Інклюзивно-ресурсний центр Ярмолинецької селищної ради. Заняття могли відвідати всі охочі. Серед присутніх переважала молодь, як дівчата, так і чимало хлопців. Йшлося не тільки про надання допомоги потерпілим, зокрема під час воєнних дій, а й про надання самодопомоги.

У наш час загальнодоступними є відеокурси з першої долікарської допомоги й онлайн-курси. Однак живі курси мають свої беззаперечні переваги. Це і можливість уточнити, задати питання. І реальні приклади з життя, якими ділилися доповідачі, досвідчені лікарі Ярмолинецької багатопрофільної лікарні.

Матеріал подавався структуровано, з чітким алгоритмом дій у випадках різного роду ушкоджень. Увагу було зосереджено і на тому, чого категорично НЕ МОЖНА робити, щоб не нашкодити потерпілому.

Там, де міцно, не порветься. Готуємося разом!