На вістрі допомоги. Червоний Хрест.

Дата: 17.03.2022 08:13

На Ярмолинеччину надійшла перша партія допомоги від Хмельницької організації Товариства Червоного Хреста України.

Червоний Хрест – це найбільша гуманітарна мережа у світі. Представництво Червоного Хреста є в місті Хмельницькому та області. А ось безпосередньо на Ярмолинеччині досі не було. Однак зараз цим питанням на території нашої громади опікується волонтер Олексій.

Олексій є учасником руху Червоного Хреста і постійно проживає в місті Маріуполі. У лютому хлопець у справах приїхав в Ярмолинці, де його і застала війна. Повернутися до рідного міста через його облогу Олексій не зміг. Натомість тут, у Ярмолинцях, налагодив взаємодію з Хмельницькою організацією Товариства Червоного Хреста України для забезпечення потреб вимушених переселенців, що знайшли прихисток на Ярмолинеччині.

Продукти харчування, засоби гігієни, побутова хімія, ковдри, постільна білизна. Уже від вчора працівники наших соціальних служб почали роботу із сортування і комплектації допомоги, щоб передати її тим, кому потрібно.