Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

Пернаті стали на захист України

Дата: 19.03.2022 08:15

Захищати Україну від загарбників допомагають навіть дикі птахи!

І поки міжнародні партнери вагаються закривати чи не закривати небо над Україною, дикі гуси на Херсонщині вже долучилися до лав української протиповітряної оборони та героїчно збивають ворожі літаки. Російський винищувач опинився у болоті, після того як до його мотору потрапили декілька диких гусей.

"Нам дуже шкода цих прекрасних птахів, які ціною власного життя знищили цілий літак. В Україні популяції диких гусей знаходяться під захистом природоохоронного законодавства. Тож окупанту доведеться відповісти за всі вбивства тварин та птахів і знищення довкілля в Україні!" - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук очільник Міндовкілля Руслан Стрілець.

Разом переможемо!