Міністерство соціальної політики інформує

Дата: 26.03.2022 09:52

Як повідомляють у Міністерстві соціальної політики України, Уряд схвалив рішення, згідно якого діти, які залишилися без піклування батьків, під час воєнного стану можуть бути влаштовані у прийомні сім’ї чи дитячі будинки сімейного типу на умовах тимчасового влаштування. Також рішення Уряду спрощує процедуру влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку або піклування родичів.

Крім того ухвалене рішення передбачає спрощений пакет документів для родичів, які бажають взяти дитину під опіку, піклування:
??заяву;
??копію паспорта;
??документи, що  підтверджують сімейні, родинні зв’язки або інший зв’язок особи з дитиною (свідоцтво про хрещення або інший документ, виданий релігійною організацією);
??довідку від нарколога та психіатра про можливість виховання дитини;
??довідку або заяву опікуна щодо відсутності судимості.
Під час воєнного стану також зробили необов’язковим для кандидатів в опікуни та піклувальники проходження курсу навчання з виховання дітей, які залишились без батьківського піклування.
#UAразом