Міністерство соціальної політики інформує

Дата: 27.03.2022 09:54

20 березня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам», якою передбачається виплата грошової допомоги щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування на кожну внутрішньо переміщену особу, відомості про яку включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Розміри виплат:
??для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 грн;
??для інших осіб — 2 000 грн.

Допомогу отримають люди, які перемістилися із регіонів, які визначені Урядом: Волинська обл, Дніпропетровська обл, Донецька обл, Житомирська обл, Запорізька обл, Київська обл, м.Київ, Луганська обл, Миколаївська обл, Одеська обл, Сумська обл, Харківська обл, Херсонська обл, Чернігівська обл.

Як отримати допомогу особам, що знайшли прихисток на Ярмолинеччині

Потрібно звернутися до Управління соціального захисту населення, за адресою:

смт Ярмолинці, вул. Петропавлівська, 64 для реєстрації в Єдиному реєстрі внутрішньо переміщених осіб.

Після реєстрації допомогу можна отримати через Портал ДІЯ.