Працівники сфери культури навели лад біля прилеглої території

Дата: 29.03.2022 08:23

Театр починається з вішалки. Відтак, якщо хочеш відкрити людям глибинний зміст прекрасного – подбай про належне зовнішнє убранство й усі деталі храму мистецтва.

Працівникам сфери культури сенс цього відомого вислову особливо близький за духом. Тому вони завжди дбають про естетику й доглянутість закладів, де працюють.

Сьогодні на весняне прибирання усім колективом вийшли працівники Ярмолинецької центральної бібліотеки та Ярмолинецького центру культури та дозвілля. Прибирали закріплену за ними територію. Розчистили й підготували до квіткового сезону клумби. Згребли, підмели й вивезли усе зайве з навколишньої території. Будівля будинку культури в Ярмолинцях – це не тільки місце їхньої роботи, але й прилегла територія, де залюбки гуляють та відпочивають мешканці і гості селища. Тож створювали комфорт – для усіх!