Робота в старостатах. Березень 2022 року.

Дата: 04.04.2022 16:07

В умовах запровадженого в Україні воєнного стану у березні 2022 року старостати Ярмолинецької селищної територіальної громади працювали одразу за кількома напрямками.

У звичному режимі здійснювалися:
??документообіг – видача довідок, вчинення нотаріальних дій, оформлення вихідної документації тощо;
?? поточні види робіт із забезпечення належної життєдіяльності сіл – грейдерування доріг, облаштування сміттєзвалищ, благоустрій територій, питання водопостачання і вуличного освітлення і т.д.;
?? доведення до місцевих сільгоспвиробників інформації Міністерства енергетики про подання заявок щодо потреб у паливі на посівну кампанію.

В усіх селах громади було налагоджено тилову роботу для забезпечення потреб фронту:
?? збір та відправка продукції для військових на передовій;
??місцеві суб’єкти господарювання надавали м’ясну, рибну сировину, макаронні вироби, крупи та інші продукти харчування;
?? плетіння і доставка у визначені пункти маскувальних сіток;

Налагоджено взаємодію старостатів з військкоматом :
?? оповіщення військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років сіл про необхідність явки у військкомат для звірки облікових даних.

Підтримка вимушених переселенців:
?? розміщення на тимчасове проживання;
?? облік та реєстрація внутрішньо переміщених осіб;
?? забезпечення речами першої необхідності.

Проведення роз’яснювальних робіт:
?? щодо місцезнаходження укриттів на випадок повітряної тривоги;
?? щодо відповідальності за спалювання сухої рослинності.

Перевірка торгових точок на предмет дотримання заборони на продаж алкогольних напоїв на період дії воєнного стану.

Військово-цивільне керівництво громади регулярно проводить наради зі старостами сіл для оперативного вирішення усіх нагальних питань.
Працюємо єдиною командою на розвиток, добробут і Перемогу України!