Ярмолинеччина отримала гуманітарну допомогу з Хмельницького

Дата: 06.04.2022 13:59

Активні бойові дії за різними напрямками тривають уже 41-й день. А це серйозні виклики не тільки для українських захисників, але й для тих, хто забезпечує тил.

На Ярмолинеччину постійно прибувають вимушені переселенці. Першочергове завдання – розмістити людей і забезпечити їх найнеобхіднішим.

Сьогодні отримали гуманітарний вантаж, який зібрали і доставили активісти координаційної групи «Робимо разом» із Хмельницького. Активісти групи налагодили партнерську співпрацю з румунськими та польськими волонтерами й організаціями. Далі допомогу, як закордонну, так і вітчизняну, спрямовують у громади для підтримки людей, що рятуються від нашестя ворога.