Прибирання вул. Хмельницької в Ярмолинцях

Дата: 09.04.2022 13:33

Гармонійний простір приводить у гармонію думки. Це те, чого зараз особливо потребує розбурхане важкими подіями суспільство.

У п’ятницю, 8 квітня, працівники Ярмолинецької селищної ради разом з колективами комунальних організацій, закладів та установ доглянули одну з найбільших та найжвавіших вулиць селища Ярмолинець. Вулицю, яка зустрічає кожного, хто в’їжджає у містечко з боку м. Хмельницького.
Вулиця затишна, з тротуарами і ґрунтовими доріжками, у теплу пору року притінена гіллям дерев. Тому – підрізали, згрібали, замітали і вивозили. Як зазвичай навесні, підбілювали бордюри.

Звісно, все й одразу не зробиш. Але коли до справи беруться гуртом, то результат неодмінно буде!