Надійшла гуманітарна допомога з Івано-Франківська

Дата: 15.04.2022 14:05

Ярмолинеччина щоденно приймає людей, рідні міста і села яких постраждали від російської військової агресії. Влаштувати побут на новому місці їм непросто. Допомагаємо чим можемо, шукаємо однодумців і партнерів. І вони є по всій Україні. Відгукуються також активісти з Польщі.

Цього разу допомога надійшла з Івано-Франківська. Тетяна Цыба, Алекс Луна, Василь Вишиванюк, Wojciech Pazdur (The Farm 51), дякуємо за сприяння! Низький уклін Фонду Чисті Серцем за оперативне реагування на потреби Ярмолинецької громади. Гуманітарний вантаж, який передав фонд, розподілили і доставили гостям нашої громади з територій бойових дій. Частину передали захисникам на фронт.

Друзі, така єдність та взаємодопомога надихають кожного з нас! Тепер наше завдання не втратити ці цінності після спільної Перемоги. І з такою ж єдністю якнайшвидше відбудовувати рідну Україну.