Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Дата: 21.04.2022 14:42

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
За підсумками обласного етапу в розрізі селищних територіальних громад команда            Ярмолинецької громади одержала почесне 2 місце. Захист робіт відбувався за спрощеною формою. Наша команда успішно представила свої дослідницькі проєкти, і в кінцевому результаті маємо такі призові місця:

•    II місце – Карпова Софія, учениця 11 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, секція: історія України (керівник – Федорович Л.М.)
•    ІІ місце – Адамова Катерина, учениця 11 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, секція: етнологія (керівник – Гладун О.В.)
•    ІІ місце – Акулінушкіна Софія, учениця 9 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, секція: соціологія (керівник – Гладун О.В.)
•    ІІ місце – Басун Юлія, учениця 9 класу Савинецької гімназії, секція: ветеринарія та зоотехнія (керівник – Гонтар І.А.)

•    ІІІ місце – Фасуляк Юрій, учень 10 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, секція: аерофізика та космічні дослідження (керівник – Мартиненко Д.О.)
•    ІІІ місце – Курятник Катерина, учениця 10 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, секція: фольклористика (керівник – Салій Н.М.)

Наукові здобутки нашої молоді є запорукою динамічного розвитку України. Дякуємо учням та їхнім педагогічним керівникам за плідну роботу!
Все буде Україна!

Підготувала Ірина Шуверткова, методист Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості