З 23 квітня на Хмельниччині скасовується заборона на продаж алкоголю.

Дата: 22.04.2022 08:08

Поки українські воїни стоять на передовій за нас, за всю Україну, ми тут готуємо для них. У ці передсвяткові дні – пасхальну випічку. Традиційні паски, великодні крафіни з верхівкою у вигляді троянди. Великодня випічка не тільки пишна й багата, вона ще й дарує радість. Декорування пасок у свій спосіб сповіщає радісну для усього людства звістку, що Христос Воскрес!

Паски для військових випікають і передають цілими колективами. Печуть у селах громади, передають також із сусідніх громад, щоб із волонтерами відправити туди, де гаряче від бойових дій. Але і туди має прийти свято Світлого Христового Воскресіння. Цій найвизначнішій події в історії людства передувала Голгофа. Зараз український народ зійшов на свою Голгофу, лише за прагнення бути собою.

Хай ця великодня випічка – домашня, з подільського краю – підтримає українських воїнів. Додасть їм сил і витривалості, віри у перемогу життя над смертю.