26 квітня день пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 14:10

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф.

Цього дня Україна і світ поминають жертв Чорнобильської катастрофи і вшановують подвиг героїв-ліквідаторів аварії.

Сьогодні в Ярмолинцях відбулося покладання квітів до пам’ятного знака в центрі селища. Участь у заході взяли ліквідатори, керівництво Ярмолинецької селищної ради, члени президії ради ветеранів Ярмолинеччини, представники й ветерани силових структур, працівники ДСНС. Долучилися також працівники закладів культури.

Оберемки нарцисів і тюльпанів стали з’являтися біля підніжжя пам’ятника вже з самого ранку. Це шана від жителів громади, які внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС втратили своїх рідних. Вони приходять сюди за покликом серця, щоб молитовно пом’янути своїх найближчих, які тоді стали на порятунок України і планети.

Пам’ятаємо Героїв, які жертвували своїм життям і здоров’ям під час ліквідації аварії на ЧАЕС! Дякуємо тим, хто дбає про безпеку на АЕС зараз на тлі «ядерного тероризму» з боку Росії.