ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Дата: 03.05.2022 16:00

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

0253-2-15-81                                                                     jarmol_prok@ukr.net

02 травня 2022 року

5 років за ґратами та 300 тис грн моральної шкоди - засуджено жителя Київської області за наїзд на пішохода

За публічного обвинувачення Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним 33-річного жителя Київської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження (ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, у липні минулого року в с. Солобківці водій автомобіля «Ford Sierra» не зупинився на пішохідному переході та здійснив наїзд на 19-річну дівчину, яка в цей час переходила дорогу.

Потерпіла отримала тяжкі травми.

Вироком Ярмолинецького районного суду кермувальника авто засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки. Також він сплатить 300 тис грн моральної шкоди.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                                               Вікторія ГУМЕННА