50 наборів для внутрішньо переміщених осіб доставив Благодійний фонд Карітас

Дата: 16.05.2022 16:34

50 наборів для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у Ярмолинецькій громаді, доставив Благодійний фонд Карітас Хмельницький. Станом на 12 травня це вже четверний такий вантаж у рамках взаємодії Ярмолинеччини з фондом.

У складі кожного набору два пакунки – з продуктами харчування та із засобами гігієни й побутовою хімією. Допомога переселенцям надається з початку війти в Україні за фінансової підтримки Caritas Internationalis в рамках проекту «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022».

За словами мудрого царя Соломона, «та рука не збідніє, що дає». Співпраця з Благодійним фондом «Карітас Хмельницький УГКЦ» тому промовисте свідчення.