Ярмолинецька громада передала другу партію гуманітарного вантажу БФ «Янголи спасіння»
Ярмолинецька громада передала другу партію гуманітарного вантажу Благодійному фонду «Янголи спасіння». Цього разу – 8 тонн картоплі, а загалом уже 10 тонн картоплі.
У складі гуманітарної допомоги овочі доправлять на схід країни для забезпечення потреб вимушених переселенців та населення, що проживає в зоні бойових дій. У Донецькій області це міста Слов’янськ, Лиман, Краматорськ, Бахмут, Покровськ, Святогірськ, Авдіївка, населені пункти Краматорського району. У Луганській області – міста Рубіжне, Попасна, Лисичанськ, Сєвєродонецьк.
Така взаємодопомога – це не лише підтримка людей, які через збройну агресію росії опинилися у складних життєвих обставинах. Це також тверда віра в те, що спільно ми, українці, впораємося з усіма викликами і загрозами.