Міжнародні гуманітарні організації ЮНІСЕФ та МОМ передали допомогу

Дата: 25.05.2022 14:19

23 травня Ярмолинецька громада отримала гуманітарний вантаж від авторитетних міжнародних організацій ЮНІСЕФ, яка також відома як Дитячий фонд ООН, та Міжнародної організації з міграції.

Представництво ЮНІСЕФ в Україні UNICEF Ukraine передало:

• Набір для студентів School-in-a-carton
  • Дезінфікуючий засіб для рук, у контейнері, 5 л
  • Безконтактний автоматичний дозатор дезінфікуючого засобу  – 2 шт.

Пакунки School-in-a-carton – це свого роду «школа у коробці». Тут усе: від лінійок і циркулів до кольорової крейди і пензлів. Сучасне шкільне приладдя, що робить навчальний процес жвавим та яскравим.

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні IOM Ukraine надало для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на Ярмолинеччині, ковдри.

Допомогу від обох організацій доставили і передали соціальним службам Ярмолинецької селищної ради співробітники Міжнародного благодійного фонду «Руки друзів».

Дякуємо, друзі! Цінуємо вашу турботу і підтримку.